Roky na trhu kotlov.

Spoločnosť KOŁTON je výrobcom ekologických kotlov ústredného kúrenia. spĺňajúce požiadavky normy PN-EN 303-5:2012 a požiadavky Eco Design. Sme tiež jedným z popredných poľských výrobcov tepelných čerpadiel pre faktor R290. Na trhu teplárenstva pôsobíme už viac ako 40 rokov, čo nás zaväzuje vytvárať produkty najvyššej kvality.

Naše kotly vyrábame len z osvedčených, certifikovaných materiálov. Všetky nami ponúkané produkty sa vyznačujú vysokou funkčnosťou a estetickými hodnotami. Zameriavame sa na intenzívny rozvoj výrobnej technológie, za týmto účelom neustále investujeme do nášho strojového parku.

Doménou spoločnosti je disponovať modernými strojmi potrebnými na spracovanie materiálu a vďaka tomu sme výrobcom kotlov ústredného kúrenia, ktorý vyrába ponúkané produkty plne samostatne.

Kołton budynek

Skúsenosti.

Firma KOŁTON je na trhu už viac ako 40 rokov. Skúsenosti, ktoré sme za také obdobie získali, nám umožnili získať obrovskú skupinu dôveryhodných zákazníkov. Séria kotlov s výkonom od 10 kW do 600 kW vykuruje rodinné domy, ale aj penzióny, hotely a verejné inštitúcie. Naši zamestnanci sú kvalifikovaní konštruktéri, zvárači, obchodníci a servisní technici, ktorí do svojej práce vkladajú veľké znalosti a odhodlanie.

wesoła rodzina

Osobný rozvoj.

Znalosti a skúsenosti získané rokmi nám umožňujú vytvárať produkty najvyššej kvality, ktoré spĺňajú normy 5. triedy a ekologický dizajn (EU). Máme automatické kotly na pelety, eko hrášok a nedrevnú biomasu s výkonom od 10 kW do 600 kW.

V štúdii s AGH University of Science and Technology v Krakove sme vyvinuli tepelné čerpadlo vzduch/voda s propánom R290 ako chladivom. Viac informácií o našich riešeniach nájdete v záložke PRODUKTY.

elektryk
43 rokov
na trhu
vyššie
70000
kotly predané
100 +
zamestnancov
40
certifikáty
vyššie
60
kotly

Spoznajte lepšie našu spoločnosť.

Zoznámte sa s nami!

43:43

Naši partneri

mężczyzna

Neviete si rady s výberom správneho riešenia?

Špecifikujte svoje potreby a my vyberieme riešenie pre vašu investíciu.

Spustite formulár